Diskuse - odpověď na příspěvek

 Smutek a stesk po oddíle  ( Feu -  Čt 1.1.70 1:00 )
 

Ráda bych se někdy účastnila nějaké víkendové Humakce (jakože mi jde o ty společenské večery), ale pro velkochovy jako mám já, není skoro nic vhodného Tak jako Hrubice pod stan, ale s tou se vždycky šoupne, takže pak nemůžu, a Bořeň, to je tak všechno (navíc si nejsem jistá, jestli s tolika dětma nejsem na stan líná). Jak já bych jela do Mukařova... a ten už ani není, ani se tam rodiny nevejdou. Asi jste to na RS řešili, ale co zařadit něco společenského (snad ani lezecké to být nemusí), co by uspokojilo různé podmnožiny Humanity, jak známé vochlasty (Maťo, Víťa, Míra), tak i rodinky (vochlastové se často nacházejí i v této podmnožině)? Byl by zájem? Jak to kdyžtak uchopit? To snad pronajmout nějaký hotel, nebo já nevimDvě plus dvě je:
:-) :D ;-) :P B) LOL :-( :-/ :yes: :no: :unsure: další...


Do titulku není možno vkládat žádné HTML tagy. Do textu příspěvku je možno vkládat tyto HTML tagy: <b> </b>, <i> </i>. Dále http odkazy ve tvaru www.domain.com, http://neco.neco.cz. Tvar pro zaslání e-mailové zprávy musí být následující: <a href=mailto:jmeno@server.com>zobrazene_jmeno</a>.

Při vkládání odkazů delších než 40 znaků budou tyto odkazy zkráceny. Před odesíláním příspěvku s dlouhými odkazy si zkontrolujte funkčnost v náhledu.


 Zpět na diskusi 


Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 a větší.
© Copyright: Jindřich Štěpán 2002-2008
Bezpečnostní obaly a pouzdra pro bezkontaktní paypass platební a kreditní karty