Diskuse - odpověď na příspěvek

 RRe: Tipy na lehké skialp. tůry v Alpách na víken  Kuba -  Čt 1.1.70 1:00 )
 

O víkendu nestíhám. Hola hola práce volá. Bohužel.

Ale jestli mohu doporučit, tak bych být Tebou vyrazil buď na Slovensko (třeba Velká Fatra přes hotýlek Kráľova studňa, nebo Malá Fatra pomocí lanovky na Snilovské sedlo), nebo do blízkého Rakouska (třeba lanovkou na Dachstein od jihu a pak na Simony Hütte - otevřená i přes zimu, nebo rovnou přes Dachstein či Steinernescharte na Adámek Hütte - je tam jen malý winterraum, a druhý den přes Windleggerscharte nebo Austriascharte nazpátek - je potřeba mačky, cepín a sedák se smyčkou na krátké feráty, také lano na ledovec nad Adámkem a přijištění na krátkých ferátiových úsecích)Dvě plus čtyři je:
:-) :D ;-) :P B) LOL :-( :-/ :yes: :no: :unsure: další...


Do titulku není možno vkládat žádné HTML tagy. Do textu příspěvku je možno vkládat tyto HTML tagy: <b> </b>, <i> </i>. Dále http odkazy ve tvaru www.domain.com, http://neco.neco.cz. Tvar pro zaslání e-mailové zprávy musí být následující: <a href=mailto:jmeno@server.com>zobrazene_jmeno</a>.

Při vkládání odkazů delších než 40 znaků budou tyto odkazy zkráceny. Před odesíláním příspěvku s dlouhými odkazy si zkontrolujte funkčnost v náhledu.


 Zpět na diskusi 


Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 a větší.
© Copyright: Jindřich Štěpán 2002-2008
Bezpečnostní obaly a pouzdra pro bezkontaktní paypass platební a kreditní karty