Diskuse - odpověď na příspěvek

 Re: Termín letošní Vysočiny je zveřejněn! -NOVINKA  Suzi -  Čt 1.1.70 1:00 )
 

Ondro, myšlenka dobrá a myslím si, že něco i přinese. Ale nápad na realizaci mi připadá nedotaženej, leda bys mi to zatím nevysvětlil úplně. Jde mi o to, že uděláme-li to v rámci akce na Drátníku, přijede tam tak 10 - 15 lidí z Humanity, což žádnej zajímavej přínos pro Bariéry asi nebude, že. OK, tak přizveme kámoše a něco z toho bude. Jenže co pak? Obsypeme všichni nebohej Drátník? Co to takhle udělat v Praze, na nějakým pěkným místě, pro Humanitu (a kamarády) a opakovaně. Ta akce probíhá 2 a půl měsíce. Jednorázových charitativních běhů je hodně, my bychom to mohli mít něco jako humanitní trénink. Co třeba obdoba advenťáckého běhu pro snídani? Nebo naopak večer pro pivo...? (I když kdyby se dotáhla myšlenka s běháním po lese Vysočiny, budu taky šťastnější...)Pět plus dvě je:
:-) :D ;-) :P B) LOL :-( :-/ :yes: :no: :unsure: další...


Do titulku není možno vkládat žádné HTML tagy. Do textu příspěvku je možno vkládat tyto HTML tagy: <b> </b>, <i> </i>. Dále http odkazy ve tvaru www.domain.com, http://neco.neco.cz. Tvar pro zaslání e-mailové zprávy musí být následující: <a href=mailto:jmeno@server.com>zobrazene_jmeno</a>.

Při vkládání odkazů delších než 40 znaků budou tyto odkazy zkráceny. Před odesíláním příspěvku s dlouhými odkazy si zkontrolujte funkčnost v náhledu.


 Zpět na diskusi 


Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 a větší.
© Copyright: Jindřich Štěpán 2002-2008
Bezpečnostní obaly a pouzdra pro bezkontaktní paypass platební a kreditní karty