Diskuse - odpověď na příspěvek

 Nový návštěvní řád TANAPu  Evka -  Čt 1.1.70 1:00 )
 

Za posledních 15 let si nikdo nevšiml, že "aktuální" návštěvní řád TANAPu je neplatný. V součastnosti se připomínkuje jeho nový návrh, kde je mimo jiné uvedeno, že se jakýkoli pohyb po TANAPu (včetně lezení) může vykonávat jen za denního světla. Tedy žádné brzké nástupy na túry a pozdní návraty - horolezec/turista bude povinen túru naplánovat tak, aby ji stihl, s přihlédnutím ke stavu hor a své aktuální fyzické kondici za světla. Taky je tam definováno, co přesně se považuje za "horolezeckou výzbroj a výstroj" a co tedy musí mít u sebe každý, kdo chce v Tatrách lézt (naštěstí nic, co by běžný člověk i tak nenosil). Celý návrh: https://www.horyinfo.cz/view.php?cisloclanku=201.....ripominkamPět plus šest je:
:-) :D ;-) :P B) LOL :-( :-/ :yes: :no: :unsure: další...


Do titulku není možno vkládat žádné HTML tagy. Do textu příspěvku je možno vkládat tyto HTML tagy: <b> </b>, <i> </i>. Dále http odkazy ve tvaru www.domain.com, http://neco.neco.cz. Tvar pro zaslání e-mailové zprávy musí být následující: <a href=mailto:jmeno@server.com>zobrazene_jmeno</a>.

Při vkládání odkazů delších než 40 znaků budou tyto odkazy zkráceny. Před odesíláním příspěvku s dlouhými odkazy si zkontrolujte funkčnost v náhledu.


 Zpět na diskusi 


Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 a větší.
© Copyright: Jindřich Štěpán 2002-2008
Bezpečnostní obaly a pouzdra pro bezkontaktní paypass platební a kreditní karty