Kalendář - detail akce


Letní Alpy - Adamek hutte

Začátek akce: Středa, 17. červenec 2019Konec akce: Neděle, 21. červenec 2019

Letní horyLetní hory

Omlouvám se za komplikace, ale kvůli nějakým organizačním záležitostem musím o pár dní posunout letní Alpy. Definitivní termín je 17. - 21. 7. Tedy 5 dní zůstává zachováno, ale bude to středa až neděle. Doufám, že vám moc nekomplikuju život a že se někomu nestane, že by nemohl jet...


Jelikož zima právě vrcholí a všichni nadšeně ledolezeme a lyžujeme, říkám si, že je na čase zavzpomínat, jak krásné jsou hory v létě a začít řešit detaily letních Alp, aby na nás na chatě zbylo nějaké místo.
Tak tedy, po poradě s Radou starších jsem zcela nedemokraticky rozhodla, že letošní letní Alpy proběhnou na chatě Adamekhütte (https://www.adamek.at/index.php) v oblasti Dachsteinu. Je tam spousta různě těžkého lezení v různých vzdálenostech, ale určitě potěším lenochy, protože nejbližší cesty jsou hned za barákem. Na druhou stranu je to vyváženo delším přístupem do chaty, ale to zvládnete ;). Průvodce půjčím v ČHS půjčovně, naskenuji a rozešlu (a pokud na to zapomenu jako vloni, tak se připomeňte).
Samotná Adamekhütte patří pod AV, takže s cenami to bude příznivější než loni (s AV kartičkou 10+2 E za noc pro studenty a 13+2 E za noc pro pracující chudáky). Na chatě se dá koupit nějaké to jídlo samostatně nebo objednat polopenze sestávající ze snídaně, čaje do termosky a tříchodové večeře, dá se vybrat vegetariánská verze. PP stojí 28 E navíc k ubytování. Po poradě s Klárou a Michalem, kteří tam byli vloni, doporučuji si PP nebrat a zařídit se následovně: vlastní snídaně - ta stejně bývá dost pozdě, pokud chcete se svítáním vyrazit na nástup (pokud je stěna 5 minut za chatou, tak je to trochu jedno, ale je tam i vzdálenější pěkné lezení) a k večeři si koupit jídlo pro členy AV za cca 10 E.
Od vás potřebuji aktuálně vědět, kdo byste chtěl jet. Pište se níže, předběžně do konce února, ať alespoň přibližně tuším, kolik míst objednat. I když změny v řádu jednotlivců určitě nebudou problém. Zapsaný termín předběžně platí, nicméně pokud by se vám více hodil víkend před (13. - 17. 7. - tzn. víkend po letních Tatrách) nebo naopak víkend po (27. - 31. 7.), tak to tam připište. Pokud vás bude dost, tak ten termín ještě pořešíme tak, aby termín vyhovoval co největšímu počtu nováčků, kteří plní letní hory, a instruktorů, aby se tam ti nováčci nezabili :).
Detailnější info především pro nováčky přibude časem.
Nováčci, kteří nikdy nelezli v horách, domluvte se s instruktorem, případně se zkušeným členem. Myslete také na to, že před letními horami musíte mít splněnou lezeckou zkoušku, nebo se ve výjimečných případech domluvit s metodikem, zda vám účast povolí.

Instruktoři:
Zeťák

Jede:
1. Evka
2. Zeťák
3. Klára
4. Michal
5. Dejv
6. Šárka
7. Brejchy
8. Markéta
9. Martin
10. Anča
11. Ondra K.
12. Janča K.
13. TomasK (kdyz udelam zkousky atd)
14. Vojta (MGM)
15. Petr B.
16. Happy
17. Erik
18. Petr.K
19. Radka

Akci vložil:     Gobo - 11.9.2018
Akce je povolena k editaci.
Poslední úprava:    Suzi - 26.2.2019   09:45  ..další..

 Seznam akcí 


Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 a větší.
© Copyright: Jindřich Štěpán 2002-2008
Bezpečnostní obaly a pouzdra pro bezkontaktní paypass platební a kreditní karty